Graafika pühapäev - linoollõige

18. ja 25. oktoobril 2020, kell 14:00-17:00, graafika.ee stuudios
Graafika pühapäevad on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid  graafika tehnikaid otse kunstnikult. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 16. eluaastast.

Linoollõike kursus toimub kahel oktoobri pühapäeval. Kursus on inspireeritud kõrvalasuvas graafikagaleriis toimuvast Kristi Neideri lennukast ja kihilisest linoollõike loomingust.
Õpime planeerima kihilist tõmmist, külastame Kristi Neideri näitust, et ammutada inspiratsiooni ning lõpuks valmib igal osalisel mitmevärviline kunstiteos. Kõik linoollõike huvilised on oodatud!

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud väike graafikastuudio, kus argipäeviti töötavad professionaalsed kunstnikud.

Linoollõike kursus toimub:
18.10. ja 25.10 kell 14:00-17:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Tondi 1, III korrus

Tasu: 56€  

Kursusel osalemist kinnitab e-mailile saadetud arve tasumine OÜ Bach Art Gallery arveldusarvele nr EE397700771003864815 (LHV pank).

Juhendaja: Helen Tago  
Info: helen@graafika.ee, tel. 53 300 494  

Kursusele registreerimise vorm 

Email again:
Arve saaja
Soovin graafika.ee uudiskirja