Maaliline monotüüpia

18. juuni  kell 12:00-15:00, graafika.ee stuudios
MONOTÜÜPIA
Graafika pühapäevad
on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikult. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 12. eluaastast.

Monotüüpia on maaliline graafika tehnika. Kujutis maalitakse või joonistatakse värvidega trükiplaadile, trükitakse pressi abil. Töötoa jooksul valmib igal osalejal vastavalt oma töötempole 2-4 graafilist lehte. Täpsema info ettevalmistuste ja võimaluste kohta saavad registreerunud osalejad enne kursust.

Töötuba toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud väike graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Monotüüpia töötuba toimub:
18. juunil  kell 12:00-15:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Tondi 1, III korrus

Tasu: 40€

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine OÜ Bach Art Gallery arveldusarvele nr EE397700771003864815 (LHV pank).  

Juhendaja: Kaija Kesa
Info: kaija@graafika.ee, tel. 5345 6042

Kursusele registreerimise vorm
Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja