Graafika pühapäev - voolusöövitus

01. ja 08. märts 2020, kell 14:00-17:00, graafika.ee stuudios
Graafika pühapäevad on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid  graafika tehnikaid otse kunstnikult. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 16. eluaastast.

Voolusöövituse kursus toimub kahel märtsi pühapäeval. Kursusel saab õppida elektriga söövitatud vaskplaadi (ofordi) valmistamist ja selle trükkimist. Voolusöövitus on alternatiiviks happega söövitamisele. Kursuse jooksul valmib igal osalejal mitu graafilist tõmmist. Täpsema info ettevalmistuste ja võimaluste kohta saavad registreerunud osalejad enne kursust.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui loomingulisse trükimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud väike graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Voolusöövituse kursus toimub:
01.03. ja 08.03 kell 14:00-17:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Tondi 1, III korrus

Tasu: 56€ 
Soodushind: 48€ kui osaled mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel või töötoas perioodil jaanuar - mai 2020.a. ja registreerid sellele ning maksad tasu koos käesoleva registreerimistaotlusega.
Registreerumine kursusele hiljemalt 23. veebruar.
Osalemistasu ei kuulu tagastamisele juhul kui töötoas osalemise tühistamise soov esitatakse peale 23. veebruari 2020.a.  

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine OÜ Bach Art Gallery arveldusarvele nr EE397700771003864815 (LHV pank).

Juhendaja: Helen Tago
Info: helen@graafika.ee, tel. 5330 0494

Kursusele registreerimise vorm 

Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja