Graafika pühapäev - voolusöövitus

10. ja 17. veebruar 2024, kell 16:00-19:00, graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad 
on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Voolusöövituse kursus
 toimub kahel pühapäeval. Kursusel joonistame nõelaga ofordilakiga kaetud vaskplaadile ning seejärel söövitame vasesoola lahuses. Kiiremad joonistajad jõuavad plaadile ka tonaalsusi lisada. Voolusöövitus on alternatiiviks happega söövitamisele. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame kavandi enne läbi mõelda.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Voolusöövituse kursus toimub:
10. ja 17.02 kell 16:00-19:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 90€ (2 päeva kokku)
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Juhendaja: Helen Tago

Info: helen@graafika.ee, tel. 53300494

Kursusele registreerimise vorm

Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja