Graafika pühapäev - fotopolümeer

4. ja 11. veebruar 2024 kell 16:00-19:00, graafika.ee stuudios


Graafika pühapäevad 
on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Fotopolümeeri kursus toimub kahel pühapäeval. Kursusel saab õppida fotopõhise sügavtrüki plaadi valmistamist ja selle trükkimist. Kursuse jooksul valmib igal osalejal väike tiraaž graafilisi lehti. Täpsema info ettevalmistuste ja võimaluste kohta saavad registreerunud osalejad enne kursust.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Fotopolümeer kursus toimub:
4. ja 11.02 kell 16:00-19:00

graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 90€ (2 päeva kokku)
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Juhendaja: Helen Tago

Info: helen@graafika.ee, tel. 53300494

Kursusele registreerimise vorm
Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja