Graafika pühapäev - Portree. Linoollõige.

19. ja 26. novembril 2023 kell 16:00-19:00, graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad
 on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Linoollõikes portreekursus (autoportree) toimub kahel pühapäeval. Esimesel korral joonistame, kavandame, kasutades fotomaterjali, enesevaatlust. Isikupära edasiandmine. Otsime linoollõikele omast käsitluslaadi, kanname töö plaadile ja alustame lõikamisega. Teisel pühapäeval lõike lõpetamine ja trükiprotsess. Tiraaži trükkimine.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Kursus toimub:
19. ja 26.11 kell 16:00-19:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 90€ (2 päeva kokku)
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine Illumeedium OÜ arveldusarvele nr EE937700771002389249.

Juhendaja: Katrin Kaev
Info: kaev.katrin@gmail.com, tel. 5669 2412

Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja