Graafika pühapäev -
linoollõige (reduktsiooni meetodil)

2. ja 9. oktoober 2022, kell 15:00-18:00, graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad
 on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Linoollõige reduktsioon tehnikas võimaldab ühte ja sama linooli plaati vaheldumisi lõigates ja eri värvidega trükkides saavutada värvilise tõmmise ühelt plaadilt. Eriti heaks näiteks võib tuua Kristi Neideri värvikad ja hoogsad tööd (näidiste galerii). Töö kavand võib olla nii abstraktne kui kujutav. Kahe pühapäeva jooksul õpime soovitud kujutist lihtsustama, linoolile kandma ning lõikama ja trükkima. Tulemuseks põnev mitmevärviline teos.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Linoollõike kursus toimub:
2.10 ja 9.10 kell 15:00-18:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 80€ (2 päeva kokku)
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine OÜ Bach Art Gallery arveldusarvele nr EE397700771003864815 (LHV pank).

Juhendaja: Helen Tago
Info: helen@graafika.ee, tel. 5330 0494


Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja